Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

K05 Sérum proti vypadávání vlasů

Dostupnost: Na skladě

597 Kč
Proti padání vlasů
*Typ produktu
SÉRA A OLEJE

Kapátko umožňuje aplikovat léčivé sérum cíleně na nejproblematičtější či nejrizikovější části vlasové pokožky. Vypadávání vlasů je tak pozastaveno již od prvního použití. Obo-haceno o Tea Tree olej, působí antibakteriálně, proti plísníma protizánětlivě.
Použití: Po umytí šamponem K05 proti vypadávání vlasů aplikujte několik kapek séra, jemně vmasírujte do pokožky. Doporučuje se používat večer, kdy se organismus celkově zklidní a je schopný lépe absorbovat. Zčervenání pokožky je způsobeno jejím prokrvením a účinným působením léčivých složek.

K05 Léčba vlasové pokožky

Řada byla navržena pro ty, kteří chtějí efektivně řešit problém s vypadáváním vlasů, porušením rovnováhy sekrece mazových žláz a lupů, vyskytujících se působením nejrůznějších vnějších faktorů. Léčením těchto problémů se společnost Kaaral zabývá již od samého vzniku v roce 1981. Kombinace používání všech výrobků v každé řadě zaručuje maximální výsledek. Základní složkou řady je Tea Tree Oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti. Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručují v kombinaci s vitamíny a minerály fantastické výsledky při léčbě pokožky vlasů. Prezentují se zejména antibakteriálními, antivirovými, antimikrobiálními a antioxidačními účinky.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4