Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

K05 Šampon proti lupům

Dostupnost: Na skladě

491 Kč
Šampon proti lupům
*Typ produktu
ŠAMPONY
*Typ vlasů
LUPY

Pro účinné hojení, hydrataci a léčbu vlasové pokožky

Šampon dokonale čistí, zklidňuje a zvlhčuje suchou pokožku. Účinně zabraňuje odlupování a zánětům kůže díky svým antimykotickým, antibakteriálním, antiseptickým, antivirovým a hojivým účinkům.

Použití: Jemně vmasírujte konečky prstů, opláchněte a zopakujte. V případě problémů se suchými lupy vhodné pro každodenní používání.

Spousta z nás řeší problém s vypadáváním vlasů a porušením rovnováhy sekrece mazových žláz a lupů. Příčinou je působení nejrůznějších vnějších faktorů.

Léčením právě těchto problémů se společnost Kaaral zabývá již od samého vzniku v roce 1981. Maximální výsledek zajistí kombinace používání všech výrobků v každé řadě. Základní složkou řady je tea tree oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti.

Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručuje v kombinaci s vitamíny a minerály fantastické výsledky při léčbě pokožky vlasů. Oceníte zejména antibakteriální, antivirové, antimikrobiální a antioxidační účinky.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4