Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

K05 Ampule proti vypadávání vlasů 1

Dostupnost: Na skladě

891 Kč
Proti padání vlasů
*Typ produktu
SÉRA A OLEJE

Koncentrovaný roztok bohatý na aktivní složky proti vypadávání vlasů. Díky svému složení okamžitě zastavuje vypadávání vlasů již od prvního použití. Obohacenoo Tea Tree olej, působí antibakteriálně, proti plísním a protizánětlivě.
Použití: V případě zvýšeného padání vlasů používejte jako nárazovou kůru 2 dávky týdně po umytí šamponem K05 po dobu 3 týdnů, poté 1 dávku týdně po dobu dalších 6-12 týdnů. Jemně vmasírujte konečky prstů směrem od týlu k čelu. Neoplachujte.

K05 Léčba vlasové pokožky

Řada byla navržena pro ty, kteří chtějí efektivně řešit problém s vypadáváním vlasů, porušením rovnováhy sekrece mazových žláz a lupů, vyskytujících se působením nejrůznějších vnějších faktorů. Léčením těchto problémů se společnost Kaaral zabývá již od samého vzniku v roce 1981. Kombinace používání všech výrobků v každé řadě zaručuje maximální výsledek. Základní složkou řady je Tea Tree Oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti. Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručují v kombinaci s vitamíny a minerály fantastické výsledky při léčbě pokožky vlasů. Prezentují se zejména antibakteriálními, antivirovými, antimikrobiálními a antioxidačními účinky.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    U seřadiště 7, Praha 10