O značkách

TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠI PLEŤ se značkami PHYRIS, SKEYNDOR, KEENWELL A AINHOA

Phyris

Kosmetika PHYRIS přistupuje ke každé ženě jako k individualitě. Tuto filosofii promítá i do svých výrobků. O pleť pečuje díky unikátní 3fázové péči s ohledem na věk, typ pleti a vaše preference. Především pro svou kvalitu je značka Phyris oblíbená u profesionálních kosmetických studií a poradců, i pro domácí použití.

PHYRIS je unikátní 3fázová koncepce, která nabízí ideální řešení v péči o pleť pro každý její problém a potřebu. Právě tento koncept ošetření je neoddiskutovatelným benefitem a jasným krokem vpřed oproti konvenčním metodám běžně v kosmetice užívaným. Jde ruku v ruce se základní filosofií kosmetiky PHYRIS, která zastává názor, že každý je jedinečný a zaslouží si proto jedinečné zacházení. PHYRIS se individuálně stará o každého zákazníka a jeho pleť s ohledem na osobní preference a zároveň nabízí kosmetickou péči pro každou situaci – vysoce efektivní pro každý typ pleti.

PHYRIS kosmetika poskytuje širokou škálu individuálních produktů k ošetření pleti. Díky studiu a vývoji aktivních látek je efektivním nástrojem v boji s předčasným stárnutím a různými problémy pleti. PHYRIS kosmetika je oblíbená po celém světě především díky širokému spektru jednotlivých potřeb pleti, které je schopna citlivě a efektivně pokrýt.

E-shop Viviane exkluzivně zastupuje německou kosmetiku PHYRIS od roku 2014.

Skeyndor

Skeyndor je proslulá jedinečným programem ANTI-AGE, v rámci kterého vytváří unikátní a účinnější přípravky proti stárnutí. Hlavní doménou značky je in-house výzkumu a vývoji unikátních přípravků. I proto má Skeyndor skvělou reputaci na mezinárodní úrovni.

Keenwell

Pro svoji všestrannost a inovaci si vydobyla kosmetická značka Keenwell stálé místo v mnoha salonech i v základní kosmetické výbavě zákaznic. Přípravky Keenweell jsou oblíbené především pro snášenlivost, prokazatelnou účinnost a variabilitu, se kterou uspokojuje potřeby i těch nejnáročnějších zákaznic.

AINHOA

AINHOA je hlavní výrobní kosmetickou značkou španělské společnosti COSMATIKA CABINAS, S.L., která se specializuje na výrobu profesionální pleťové a dekorativní kosmetiky. AINHOA nabízí přes 300 produktů, které jsou rozděleny do různých kategorií podle typu a náročnosti pleti. Jejich novinkou na trhu je Diamantová a Olivová řada. AINHOA je ekologicky zodpovědnou firmou: k výrobě svých produktů co nejvíce přírodních zdrojů.

TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE VLASY je komplexní péče

KAARAL

Všechny přípravky KAARAL jsou bez chemických konzervantů – parabenů. Proto nezpůsobují alergické reakce a jsou tak vhodné i pro nejcitlivější pokožku. Zaručují vysoký stupeň ochrany vlasů před ultrafialovým zářením, teplem při vysoušení a dalšími vnějšími agresivními vlivy. I proto je KAARAL držitelem řady ocenění za nejlepší profesionální vlasovou kosmetiku. Zcela unikátní je řada MARAES, která získala certifikát ECOCER, pro jehož obdržení je nutné splňovat ještě přísnější podmínky než u výrobků v BIO kvalitě. Komplexní sortiment výrobků umožňuje nalézt vhodný nástroj při řešení problémů vlasů a vlasové pokožky.
KAARAL je společností s názorem. Je šetrná k životnímu prostředí a striktně se staví proti testování na zvířatech.