Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

K05 Ampule proti lupům

Dostupnost: Na skladě

983 Kč
Ampule proti lupům
*Typ produktu
SÉRA A OLEJE
*Typ vlasů
LUPY

Vyhlašte konec trápení s lupy díky ampulím se složkami, které pokožku hlavy uzdravují a vyživují a působí účinně na bakterie způsobující lupy.
Ampule zabraňují tvorbě lupů, protože obsahují tea tree olej, který přispívá k rovnováze pokožku hlavy. Zároveň ji vyživuje, a obsahuje piroctone olamine, který působí na bakterie způsobující lupy.

Použití: Chcete zastavit tvorbu lupů? Po umytí vlasů šamponem K05 proti lupům aplikujte 2 až 3x týdně po dobu 6 až 12 týdnů vždy celou lahvičku do vlhkých vlasů a jemně vmasírujte. Neoplachujte. Pro udržování postačí 1 ampule týdně.

K05 Léčba vlasové pokožky

Spousta z nás řeší problém s vypadáváním vlasů a porušením rovnováhy sekrece mazových žláz a lupů. Příčinou je působení nejrůznějších vnějších faktorů.

Léčením právě těchto problémů se společnost Kaaral zabývá již od samého vzniku v roce 1981. Maximální výsledek zajistí kombinace používání všech výrobků v každé řadě. Základní složkou řady je tea tree oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti.

Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručuje v kombinaci s vitamíny a minerály fantastické výsledky při léčbě pokožky vlasů. Oceníte zejména antibakteriální, antivirové, antimikrobiální a antioxidační účinky.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4