Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

K05 Sérum před ošetřením pokožky

Dostupnost: Na skladě

597 Kč
Pro optimální činnost mazových žláz
*Typ produktu
SÉRA A OLEJE

Postižená místa dezinfikuje a připravuje vlasovou pokožku, aby následné ošetření dalšími přípravky bylo co nejefektivnější.
Použití: 2x týdně aplikujte kapátkem cíleně na nejproblematičtější části vlasové pokožky a to ještě před použitím šamponu. Pokožku jemně masírujte po dobu 3 - 5 minut. Neoplachuje se. Poté použijte šampon a ampule na mastné vlasy.

K05 Léčba vlasové pokožky

Řada byla navržena pro ty, kteří chtějí efektivně řešit problém s vypadáváním vlasů, porušením rovnováhy sekrece mazových žláz a lupů, vyskytujících se působením nejrůznějších vnějších faktorů. Léčením těchto problémů se společnost Kaaral zabývá již od samého vzniku v roce 1981. Kombinace používání všech výrobků v každé řadě zaručuje maximální výsledek. Základní složkou řady je Tea Tree Oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti. Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručují v kombinaci s vitamíny a minerály fantastické výsledky při léčbě pokožky vlasů. Prezentují se zejména antibakteriálními, antivirovými, antimikrobiálními a antioxidačními účinky.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4