Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

K05 Šampon proti vypadávání vlasů

Dostupnost: Na skladě

491 Kč
Proti padání vlasů
*Typ produktu
ŠAMPONY

Stimulační a posilující šampon pro efektivní boj s padáním vlasů. Obsahuje Tea Tree olej, výtažky z kopřivy, arniky a chilli papriček, které jsou velmi důležité v boji proti vypadávání vlasů. Výtažky z kopřivy působí stimulačně, tonizují a stahují pokožku. Výtažky z chilli papriček způsobují prokrvení vlasové pokožky a arnika působí jako stimulant a tonikum.
Použití: Naneste na mokré vlasy, masírujte, nechte působit několik minuta opláchněte. Vhodné pro každodenní používání. Lze používat i preventivně.

K05 Léčba vlasové pokožky

Řada byla navržena pro ty, kteří chtějí efektivně řešit problém s vypadáváním vlasů, porušením rovnováhy sekrece mazových žláz a lupů, vyskytujících se působením nejrůznějších vnějších faktorů. Léčením těchto problémů se společnost Kaaral zabývá již od samého vzniku v roce 1981. Kombinace používání všech výrobků v každé řadě zaručuje maximální výsledek. Základní složkou řady je Tea Tree Oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti. Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručují v kombinaci s vitamíny a minerály fantastické výsledky při léčbě pokožky vlasů. Prezentují se zejména antibakteriálními, antivirovými, antimikrobiálními a antioxidačními účinky.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4