Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

K05 Ampule proti vypadávání vlasů

Dostupnost: Na skladě

983 Kč
Ampule proti padání vlasů
*Typ produktu
SÉRA A OLEJE

Zastavte padání vlasů díky ampulím bohatým na aktivní složky. Působí již od prvního použití.

Koncentrovaný roztok bohatý na aktivní složky zastavuje vypadávání vlasů již od prvního použití. Je obohacen o tea tree olej, takže působí antibakteriálně, proti plísním a protizánětlivě.

Použití: Nadměrně vám padají vlasy? Ampule používejte jako nárazovou kůru, tedy 2 dávky týdně po umytí šamponem K05 po dobu 3 týdnů, poté 1 dávku týdně po dobu dalších 6 až 12 týdnů. Jemně vmasírujte konečky prstů směrem od týlu k čelu. Neoplachujte.

K05 Léčba vlasové pokožky

Spousta z nás řeší problém s vypadáváním vlasů a porušením rovnováhy sekrece mazových žláz a lupů. Příčinou je působení nejrůznějších vnějších faktorů.

Léčením právě těchto problémů se společnost Kaaral zabývá již od samého vzniku v roce 1981. Maximální výsledek zajistí kombinace používání všech výrobků v každé řadě. Základní složkou řady je tea tree oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti.

Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručuje v kombinaci s vitamíny a minerály fantastické výsledky při léčbě pokožky vlasů. Oceníte zejména antibakteriální, antivirové, antimikrobiální a antioxidační účinky.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4