Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

K05 Ampule pro optimalizaci činnosti mazových žláz vlasové pokožky

Dostupnost: Na skladě

891 Kč
Pro optimální činnost mazových žláz
*Typ produktu
SÉRA A OLEJE
*Typ vlasů
MASTNÉ

Účinně upravuje správné funkce mazových žláz ve vlasové pokožce. Výsledkem jsou objemné a nemastné vlasy, vytvarovaný účes vydrží pak déle.
Použití: Aplikujte po umytí šampónem K05 2x týdně po dobu 3 týdnů vždy celou lahvičku do vlhkých vlasů. Jemně vmasírujte. Neoplachujte.

K05 Léčba vlasové pokožky

Řada byla navržena pro ty, kteří chtějí efektivně řešit problém s vypadáváním vlasů, porušením rovnováhy sekrece mazových žláz a lupů, vyskytujících se působením nejrůznějších vnějších faktorů. Léčením těchto problémů se společnost Kaaral zabývá již od samého vzniku v roce 1981. Kombinace používání všech výrobků v každé řadě zaručuje maximální výsledek. Základní složkou řady je Tea Tree Oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti. Vysoká koncentrace extraktů z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté zaručují v kombinaci s vitamíny a minerály fantastické výsledky při léčbě pokožky vlasů. Prezentují se zejména antibakteriálními, antivirovými, antimikrobiálními a antioxidačními účinky.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4