Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

Perfection BB Dr. Grandel

Dostupnost: Na skladě

875 Kč
BB Cream s SPF 20 pro zářivou pleť
*Problém pleti
Dehydratace

Tónovací krém DR. GRANDEL BB Cream je multifunkční kosmetický přípravek, který hydratuje a oživuje pokožku a stimuluje vlastní buněčnou obnovu.

Integrovaný SPF 20 zároveň chrání před působením UV záření. DR. GRANDEL Perfection BB Beauty Balm zklidňuje, skrývá malé nepravidelnosti a zjemňuje póry. Pleť vypadá hladší, jemnější a dostává přirozený, mladistvý vzhled.

Aplikace
Po očištění naneste každé ráno na obličej, krk a dekolt.

Účinné látky
Extrakt z amarantu
Amarant, neboli posvátné zrno inků pochází původně z Jižní Ameriky. Je bohatý na esenciální aminokyseliny, minerály a obsahuje vitamíny E a B. Hydratuje, revitalizuje, vyživuje, uklidňuje a vyrovnává.

Extrakt z alpské koulenky
Koulenka roste v horách ve střední a jižní Evropě. Extrakt stimuluje vlastní obranný systém pokožky proti nepříznivým vlivům prostředí a pomáhá tak chránit pokožku. Vady a zarudnutí jsou viditelně sníženy, zánětlivé procesy jsou výrazně zmírněny.

SPF 20
Ochranný UV faktor 20

Aqua (voda), triglycerid kyseliny kaprylové a kapronové, oxid titaničitý, glycerin, diethylaminohydroxybenzoyl hexylbenzoát, polyglyceryl-4-Laurát / sukcinát, cetearyl alkohol, glycerylmyristát, isostearylizostearát, kyselina stearová, polyhydroxid hlinitý, hlinitý, hlinitý, , Alumina, Globularia Cordifolia Callus, extrakt z kultury, Xanthanová guma, propylenglykol, chenopodium quinoa, osivo extrakt, hydroxid sodný, jojobové estery, fenoxyethanol, benzoová kyselina, sorbová kyselina, sorbát draselný, benzoát sodný, linalool, citronel,) 77492 (oxidy železa), CI 77491 (oxidy železa), CI 77499 (oxidy železa)
  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4