Vítá vás VIVIANE - eshop s exkluzivní kosmetikou

Precision Eyebrow Liner

Dostupnost: Na skladě

398 Kč
Voděodolná tužka pro precizně tvarované obočí
Odstín:
*Typ produktu - dekorativní kosmetika
Tužka na oči

ARABESQUE Precision Eyebrow Liner

Voděodolná tužka se štětečkem pro precizně tvarované obočí

Voděodolná tužka na obočí se štětečkem velmi přesně a přirozeně tvaruje, konturuje a zahušťuje obočí. Díky integrovanému stylingovému kartáčku lze barevný odstín Precision Eyebrow Liner zapracovat do obočí prvotřídním způsobem. Také promíchá barvu a vyčeše obočí do požadovaného tvaru.
Tužka vykreslí i ty nejjemnější linky. Díky mikrojemné tyčince lze kreslit extrémně jemné linky, imitovat chybějící chloupky obočí a tím skrýt světlá místa.
Tužka přesně a přirozeně vytvaruje obočí, které vypadá neuvěřitelně reálně. Na konci je ergonomicky tvarovaný kartáček, který vytvoří dokonalý tvar.
Náplň tužky Precision Eyebrow Liner od ARABESQUE je vysouvací, proto ji není třeba ostřit.

 

Aplikace
Tužku Precision Eyebrow Liner od ARABESQUE otevřete a obkreslete si obočí malými linkami. Poté barvu rozetřete pomocí integrovaného štětečku a zároveň vytvarujte obočí. Nakonec naneste trochu rozjasňujícího korektoru nad a pod obočí, aby obočí vypadalo ještě přesněji a precizněji.

 

Profesionální tip ARABESQUE
Chcete si vytvořit precizní a perfektní tvar obočí? Pro vykreslení dokonalého tvaru obočí ho změříte tužkou. Jak? Umístěte tužku pod jednou na nosní dírku a označte nahoře koncový bod obočí, poté podél zornice a nosu, abyste určili bod oblouku, a nakonec podél vnějšího koutku oka pro vnější koncový bod obočí.

DIISOSTEARYL MALATE, TRIETHYLHEXANOIN, MICA, C20-40 ACID, C20-40 ALCOHOLS, POLYETHYLENE, SYNTHETIC WAX, GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE, ETHYLENE/PROPYLENE COPOLYMER, ETHYLCELLULOSE, BORON NITRIDE, VP/EICOSENE COPOLYMER, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)
  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4